Dermaplus MD® kurulduğu günden bugüne üstün uzmanlık anlayışı,
yenilikçi ve yaratıcı ruhu ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

Dermaplus MD® ürünlerinin dağıtımını Türkiye’de doğrudan kendisi yaparken, Amerika, Avrupa ve Asya’ya distribütörler aracılığıyla yapmaktadır.Dermatologlar ve Plastik cerrahların reçetelemesine ve kullanımına uygun Estepharma® ürünleri, Klinik, Hastane ve Eczane’ler kanalıyla tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Bilimin ve Teknolojinin hızla yenilenerek büyüdüğü güzellik sektörü,
Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyümektedir.
Dermaplus MD®, ilerleyen bilimin, tutkuyla ve özenle sağlığa dönüştürmek üzere markalarını Dünyada ve Türkiye’de kalıcı değerler katabilmek anlayışı ile tüketiciye sunmaktadır.

Dermaplus MD® Medikal ürünleri, doktorların reçetelediği dermokozmetik ürün portföy gamı ile eczane iş ortakları için, gençlerden yaşlılara kadar insan sağlığına hizmet vermektedir.

Tüm ciltte yaygın olarak rastlanan ve gözle görülebilir cilt tahribatlarını gidermek ve önlemek için tasarlanmıştır. Medikal ürünleri; güneş ışınlarının yol açtığı deformasyonlar, hiperpigmentasyon (kloazma, melasma, çil), akne, rosacea gibi cilt endikasyonlarının tedavisine odaklanmış reçete destekli, sağlıklı cilt sistemleri olarak geliştirilmiştir.

Este Pharma® yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Este Pharma® ürünleri ile sizlere her zaman en mükemmeli sunmaya ve standartlarını her daim yüksek tutmaya devam edecektir.