estepharma markalarımız 01

DERMAPLUS MD FELSEFESİ

1- CİLDİ HAZIRLAMA Cilt sorunlarının yoğunluğunda ev bakım ürünü olarak alınan ürünler uzun vadede etki sağlar. Cildi profesyonel tedavilere hazırlamak için, doğru cilt analizinin ardından cildin ihtiyacına uygun nemlendirici ve koruyucu ürün kullanmak önemlidir.

2- PROFESYONEL TEDAVİLER Yeni jenerasyon medikal peelingler ile kişiye özgü tedavi protokolleri profesyoneller tarafından uygulanarak tedavinin doğru sonuçlanmasına yardımcı olur.

3- İDAME EV BAKIM VE UYGULAMASI Daha sağlıklı ve genç görünüm için ev bakım ürünleri, tedaviye yardımcı olması adına önerilir.

DERMAPLUS MD® cilt bakımı dünyasında klinik olarak kanıtlanmış, ileri seviye cilt bakım çözümleri geliştirerek sunar. DERMAPLUS MD® bakım felsefesi, dengeleme tedavisi esnasında ciltte iritasyon problemi yaşanmadan uzun dönem başarılı sonuçları hedeflemektedir. Cilt bakımında gelişmiş, son dönem teknolojiyi, sonuç odaklı etken içerikleri ile formüle ederek kaliteli ürünler üretir. Cildin sağlığı için maksimum fayda sağlayan sonuçlar sunmaya kendini adamıştır.

DERMAPLUS MD® FELSEFESİ DERMAPLUS MD® Ürünleri Paraben, SLS, SLES, Nikel, Krom, Kobalt, Paladium, Civa ve Kortizon içermemektedir. Dermatolojik testlerden geçmiştir. FDA tarafından onaylıdır. GMP (Kaliteli Üretim Uygulama Standart) onayı ile üretilmektedir.